Nekünk nőknek legtöbbször két bűnös szenvedélyünk van. Egyrészt a cipők, másrészt a csokoládé. E két dolog rizikófaktora, hogy súlyos függőség alakulhat ki a megvonás, illetve a túlzott „fogyasztás” következtében. Ugyanakkor kihasználva ezt a gyenge pontunkat, egy zseniális cukrász fogta ezt a két árucikket és létrehozott egy ellenállhatatlan édességet.
Hol volt, hol nem volt, élt egyszer egy nő, kit a sütemények és torták álmodozó géniuszaként tartottak számon. Mrs. Frances Cooley pályafutását grafikusként kezdte, majd a cég elhagyása után úgy döntött, összeköti két kedvenc hobbiját, a sütést és a dizájnt.
Nő lévén pontosan tudta, mi az az ajándék, mely Louis Vuitton táskái mellett minden nő szívét heves dobogásra készteti. Tisztelt Urak, most eláruljuk önöknek a kulcsot a női lélekhez! Cooley megalkotta a csokoládéból készült lábbeliket, melyek nemcsak szépek, de nagyon finomak is.
A különleges édességek kézzel készültek a legfinomabb belga csokoládéból, külsejüket pedig a legnagyobb tervezők kreációi ihlették. A cipellők olyan nagy sikernek örvendtek, hogy mára már retikülökkel és válltáskákkal is kísérletezik kedvenc cukrászunk.
A lábra illő csokoládé a zebracsíkostól a vadító vörösön át a leopárdmintásig mindenféle színben és fazonban is megtalálható, és különleges ízviláguknak hála nők millióit röpítik a mennyekbe.
|
|
A rendhagyó édesség páronkénti ára 22 font, azaz átszámítva kb. 7000 forint. Persze hibája is van ennek a tökéletesnek tűnő ajándéknak, hiszen lábra venni nem lehet, megenni viszont valószínűleg nem lenne szívem. Ugyanakkor még így is azt hiszem, nem létezik nő, akinek ne ölelgetné könnybe lábadt szemmel kedvesét, ha az egy ilyen meglepetéssel rukkolna elő.
Forrás: www.chocchic.co.uk