Egy kolumbiai egyetemista lett a világ legszebb modellje!

Egy 24 éves kolumbiai egyetemista, Carolina Rodriguez nyerte a Dortmundban vasárnap este megrendezett Top Model Of The World elnevezésű szépségverseny idei döntőjét. Hogy a Carolina mennyire érdemelte ki a megtisztelő címet, azt a képek alapján döntsétek el Ti magatok!

Az 1993 óta megrendezésre kerülő versenyen Carolinának 42 ország versenyzőjével kellett összemérnie a szépségét és a talpraesettségét. A tíztagú zsűri ugyanis nem csak a modellek arcát és az alakját pontozta, hanem a kisugárzásukat is.

A versenyzőknek estélyi- és koktélruhában, illetve bikiniben kellett felvonulniuk, egy bennfentes szerint azonban a csupán 172 centiméteres modell nem csak a szépségével, hanem a magabiztosságával hódította meg a zsűrit.

Az első udvarhölgy a venezuelai Gabriela Conception lett, míg a harmadik helyen Muriel Susana Viera, egy 19 éves amerikai egyetemista végzett.

Carolina győztesként húszezer dollár értékű nyakéket, tízezer dollár készpénzt és egyéves modellszerződést nyert a versenyt világszerte megrendező World Beauty Organisation cégtől. Emellett a csinos egyetemista után már másik két német modellügynökség is érdeklődik, úgyhogy még biztos viszontláthatjuk őt a kifutón és a címlapokon!