Folyamatosan beszámolunk az új kollekciókról, amelyek a hazai üzletekben is kaphatók
A több mint negyvenéves múltra visszatekintő Marc O’Polo igazán színes kollekcióval rukkolt elő idén nyáron.
Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy a tavasz és a nyár kedvelt árnyalatai mind szerepelnek idén a Marc O’Polo férfi- és női öltözékeinek palettáján. A természetes színek közül a khaki, a szürke, a bézs és a fehér színeket az avokádó, a sárga, illetve a halvány ibolya árnyalatával kombinálva, igencsak megbolondíthatod öltözékedet. Amennyiben a természetes árnyalatok közül a sötétebbeket, mint például a tengerkék, a sötétszürke, a türkiz vagy a barna színt piros, narancs, ibolya, illetőleg ezek pasztelles árnyalatait ötvözöd, még hangsúlyosabb színhatást érhetsz el.
|
|
Tavaszi újításnak számít a „Bohém Casual” stílus megjelenése, s ebben előtérbe kerülnek a kissé etnikus stílusú virágos minták, illetve a csíkok és az apró kockák kombinációja. A stílus további jellegzetessége, hogy az öltözékek anyaghasználata nagyon vegyes, amely felettébb izgalmas összeállításokat eredményez. Így például a Marc O’Polo szerint a lágy esésű, virágos mintájú ruha tökéletesen kiegészíthető egy sportosabb velúr bőrkabáttal.
|
|
Ami az anyagok minőségét illeti: a Marc O’Polo kulcsszava a természetesség, irányelveinek alapját a természetbarát hozzáállás és gyártás jellemzi. Ennek tükrében már a kezdeteknél fogva az alapítók úgy döntöttek, hogy kiváltképp elkötelezik magukat a természetes anyagok használata mellett, amely elgondolás a mai napig is meghatározó tényező maradt.
Létezik egy külön kollekció, amelyben a termékek kifejezetten organikus pamutanyagból készülnek. Ebből az anyagfajtából készítik a „100%-os kollekció” változatot is, amelynek esetében a teljes textilgyártási lánc – kezdve a nyersanyagtól a végtermékig – eleget tesz a legszigorúbb ökológiai és társadalmi előírásoknak. Így azoknak, akik öltözködésükben is a természetbarát megoldásokat keresik, érdemes a ruhák címkéjét figyelni, ugyanis az itt található felirat tanúsítja az organikus pamut használatát.
A Marc O’Polo termékeit az Arena és az Árkád üzletközpontban lévő márkaboltokban vásárolhatod meg.
Kapcsolódó cikkek:
Kollekcióról kollekcióra, üzletről üzletre - Második rész »
Kollekcióról kollekcióra, üzletről üzletre - Első rész »
Mindjárt itt a második hullám! »
Tudom, mit tettél tavaly nyáron, de idén meg ne ismételd... »
Alkalmazkodó természet: a klasszikus farmerdzseki »
A csőnadrág nem tágul.... »
Már nem csak a fekete a divat »