CÍMLAP
SZTÁRGARDRÓB
FELTÖREKVŐ GENERÁCIÓ
PÚDER
KIFUTÓ
DIVATSZAKMA
KUPONMÁNIA
DIVAT TV
Lássuk, kik buliztak a Women of the Year gálán!
70%

A Glamour Women of the Year gálájáról egyetlen dolog hiányzott, Kiszel Tünde valószínűsíthetően dabasi ruhaszalonból származó estélyi ruhája. Mint ahogy azt a juj.hu videójának hála már az egész ország láthatta, Tünde és párja nem jutott be az eseményre. Hogy kik voltak az ajtón túl? Most megtudhatod.

Tünde vegyes érzelmeket váltott ki a magyar lakosságból, a juj.hu videója volt akiket megríkatott, ők őszintén megsajnálták a médiasztárt, mások inkább nevettek Tünde pórul járásán. Sok híresség azonban, hála meghívójának és akkreditációjának bejutott. Szabó Patrícia például Kozsó oldalán érkezett az eseményre, és szívesen mutatkozott együtt a Viváról ismert Ben és Ada is.




Lilu Mojzes Dóra bizonyos értelemben sokat látott csuklyás költeményében jelent meg. A felső először Kapócs Zsókán volt látható a Backstage Party, aki ezzel divatot teremtett, mivel később Kovács Patrícia is ilyet viselt a Reggeliben, végül pedig Lilu a Glamouron. Rúzsa Magdi, akit a legjobb énekesnőnek választottak, kitűnt a feketébe öltözött tömegből.




Debrenceni Zita, Labancz Lilla és Dukai Regina, mint a három grácia pózolt a sajtófal előtt. Mindhárom ruha csodás, az legegyszerűbbtől a legfeltűnőbbig, úgy tűnik ezt a sorrendet követték.



Tóth Gabi ezen az estén is a feltűnőségre és egyediségre helyezte a hangsúlyt, Zimány Linda kedvese, Kaló Dénes oldalán jelent meg. Linda kicsit Paris Hiltonosra vette a figurát, a fejpánt és a ruha minket legalábbis rá emlékeztet.




Szerinted melyik sztár volt az est legszebbje?

Címkék: , , ,
Kapcsolódó cikkek:
Oszd meg a cikket!
HIRDETÉS

2010-04-14 14:24 · (10)
Szerintem lányok közül Ada....
Fiuk közül pedig Ben.
2010-03-29 21:11 · (9)
Labancz Lillaaa oommgg...xDD:D fuu..:D elég furcsaa :D
2010-03-25 18:55 · (8)
Labancz Lilla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megszűnt felhasználó · Válasz erre
2010-03-24 20:48 · (7)
Regina ruhája a legdögösebb!
2010-03-24 17:41 · (6)
A tavalyi Viva Comet-en Bencén ugyanaz a zakó volt! :D
Megszűnt felhasználó · Válasz erre
2010-03-24 15:21 · (5)
Gabinak tetszik, mert eléggé egyedi! PERSZE én nem húznám fel személy szerint. Lindának a fejpántja elég rossz így, olyan mint egy hippi! :D Ha hajpánt lenne a hajában, úgy szebb lenne.
Megszűnt felhasználó · Válasz erre
2010-03-24 10:33 · (4)
Lindának tök jó a ruhája meg reginek!!:D
Megszűnt felhasználó · Válasz erre
2010-03-22 22:45 · (3)
Linda és Regi!!!
2010-03-22 21:13 · (2)
Nekem Regi suhája tetszik a legjobban!!!
és zimány linda összeállítása is tök jó!!!
2010-03-22 18:39 · (1)
Szólj hozzá te is a cikkhez, mondj véleményt róla!